384 föremål
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 11 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
W M Thomsom, 1800-tal, "HMS Serapis".
4d 10 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 11 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 11 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
5d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 10 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 13 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 13 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 12 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
5d 14 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 11 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
3d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
"Geographisk Delineation".
6d 9 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK