Kan inte nå servern
 
563 föremål
Byrå, 1930/40-tal.
5d
Byrå, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
23 tim 33m
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
1d
Chanel, väska, "Gabrielle PM", 2018-2019.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
22 tim 25m
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
5d 21 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma Epi", 2014.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
3d 23 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
2d 17 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Michael Vessa, "Untitled".
5d
Michael Vessa, "Untitled".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
1d 19 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
2d 16 tim
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
22 tim 41m
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
6 208 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Bonniér, "Flisor".
4d
Olle Bonniér, "Flisor".
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
1d 20 tim
Sigfrid Södergren, "Afrikansk marknad".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.