Kan inte nå servern
 
968 föremål
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 8 tim
Sven Lundqvist, Sittande figur.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 8 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.