Kan inte nå servern
 
968 föremål
Bengt Lindström, Blå figur.
6d 13 tim
Bengt Lindström, Blå figur.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
6d 13 tim
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
6d 13 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
6d 13 tim
William Hogarth, efter, Festande sällskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
6d 13 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 13 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
6d 13 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Porträtt av en man.
6d 13 tim
Porträtt av en man.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 14 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
6d 14 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
6d 14 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
6d 15 tim
Oskar Bergman, "Vid Grasse".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
6d 16 tim
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 16 tim
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
6d 16 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
6d 16 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.