968 föremål
Per Olsson, Utan titel.
4d 8 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
4d 8 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 8 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
4d 8 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4d 8 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
4d 9 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
5d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d 7 tim
265 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
5d 7 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
5d 8 tim
AKAY, Reason for Living.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
5d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
5d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d 8 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK