968 föremål
Per Olsson, Utan titel.
4d 11 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
4d 11 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 11 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
4d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
4d 11 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
4d 11 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
4d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
4d 11 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
5d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier, 18K guld, tvåradigt, bismarcklänk.
5d 10 tim
265 000 SEK
Utropspris
280 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
5d 10 tim
Anders Sandström, "Tjur".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
AKAY, Reason for Living.
5d 10 tim
AKAY, Reason for Living.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
5d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5d 10 tim
1 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 390 x 300 cm.
5d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d 11 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
5d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK