Kan inte nå servern
 
27 föremål
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 19 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 21 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.