251 föremål
Pall, 1900-tal.
5d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Elin Källman, "Lola".
4d 13 tim
Elin Källman, "Lola".
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
15 tim 14m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
13 tim 30m
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
1d 12 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, Fjällandskap.
4d 14 tim
Olof Hermelin, Fjällandskap.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
13 tim 14m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nino Longobardi, Dödskalle.
5d 11 tim
Nino Longobardi, Dödskalle.
888 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
4d 12 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
3d 12 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 14 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 14 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d 12 tim
22 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK