224 föremål
Elin Källman, "Lola".
6d 18 tim
Elin Källman, "Lola".
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
21 tim 17m
Uno Vallman, Fiskeläge.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 18 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 21 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
16 tim 17m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK