11 föremål
Byrå, 1800-tal.
1d 1 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 5 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 23 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
3 tim 31m
Byrå, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
3d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 6 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2 tim 33m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK