11 föremål
Byrå, 1800-tal.
1d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
6d 11 tim
Byrå, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
9 tim 41m
Byrå, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
3d 5 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
4d 4 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 12 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
8 tim 43m
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK