688 föremål
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 12 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
6d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
1d 14 tim
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
3d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 11 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Bockbord, 1800-tal.
7 tim 57m
Bockbord, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
5d 12 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
10 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
1d 10 tim
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Holländsk skola, 1700-tal, Fiolspelare.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK