20 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
4d 1 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1 tim 41m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK