Kan inte nå servern
 
16 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 21 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
1d
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.