Kan inte nå servern
 
23 föremål
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
48m 34s
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
6d
Timo Sarpaneva, ljusstakar, 9 st, "Festivo", Iittala.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 19 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
6d
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 1 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.