Kan inte nå servern
 
31 föremål
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1 tim 8m
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
5d 2 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 1 tim
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 4 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 4 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 1 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.