Kan inte nå servern
 
199 föremål
Ring 18K vitguld med gul safir.
1d 15 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 11 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 12 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 14 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 15 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.