Kan inte nå servern
 
204 föremål
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
5 tim 7m
Örhängen 18K vitguld med tanzaniter.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
5 tim 57m
Oskar Bergman, Vårlandskap med björkar.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
6 tim 37m
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6 tim 53m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
6 tim 57m
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
7 tim 31m
Byrå, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
7 tim 33m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
7 tim 41m
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
8 tim 1m
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
9 tim 41m
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
10 tim 5m
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
1d 10 tim
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
2d 6 tim
Matta, Vandra Rugs, ca 500 x 320 cm.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
2d 6 tim
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
3d 2 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 3 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 4 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 6 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.