Kan inte nå servern
 
199 föremål
Johannes Gebhard, Vårvinter.
4d 19 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 16 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 22 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
6d 22 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K guld och diamanter.
4d 14 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
750 EUR
Utropspris
950 EUR
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 19 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 22 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 17 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.