55 föremål
Fåtöljer ett par Finland Vilka 1970/80-tal.
1d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 22 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
1d
5 200 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 22 tim
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dagbädd, "Dicentra", Søren Lund, Danmark.
2d
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK