Kan inte nå servern
 
13 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 15 tim
Bordspendyl, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.