306 föremål
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
5 tim 43m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rökelsekar Kina 1900-tal.
2d
Rökelsekar Kina 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
5d 2 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 5 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d 5 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
1d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
5d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK