Arne Jones E1299

138 föremål
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 8 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
1d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 4 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
1d 4 tim
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 8 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 8 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 6 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
6 tim 11m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d 8 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 8 tim
Bänk, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK