224 föremål
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 3 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK