167 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 22 tim
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 21 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
1d 20 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
23 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 22 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 22 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
7d
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
7d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
21 tim 21m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
1d
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, 1900-tal.
3d
Ljuskrona, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
23 tim 39m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
22 tim 7m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
5d 21 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
7d
Taklampa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
3d 19 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK