Arne Jones E1299

140 föremål
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
2d 2 tim
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
1d 5 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa. 1900-talets mitt.
3 tim 49m
Golvlampa. 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta dubbelsidig 1900-talets mitt ca 236x156 cm.
3d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
6d 6 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar, ett par, 1900-talets början.
4 tim 55m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
4d 5 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
1d 6 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2d 6 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-tal.
4d 5 tim
Bänk, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
2d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
5d 2 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
1d 6 tim
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK