127 föremål
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
12 tim 30m
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
4d 16 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 15 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
10 tim 20m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
15 tim 52m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 10 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
2d 15 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d 14 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
12 tim 28m
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 15 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 11 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 13 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
16 tim 10m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK