310 föremål
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6m 9s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 23 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
20 tim 28m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
6d
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
22 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
22 tim 42m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
5d 19 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
20 tim 2m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK