13 föremål
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 1 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2 tim 43m
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
4 tim 1m
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 4 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK