131 föremål
Matbord, England, 1800-tal.
19m 31s
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, resegarderob/ klädskydd.
3d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Arne Jones,  "Ros".
1d 1 tim
Arne Jones, "Ros".
3 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 20 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK