Kan inte nå servern
 
118 föremål
Matbord, England, 1800-tal.
2d 7 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
6 tim 58m
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 10 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 9 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
5d 6 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 7 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
6 tim 48m
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.