119 föremål
Inga Hellman, objekt, 2 st.
2d 23 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 23 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
3d
Arne Jones, "Ros".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 23 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK