Kan inte nå servern
 
90 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
3d
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
3d
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
6d 3 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 4 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
2 tim 39m
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
37m 11s
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4 tim 33m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
1d 1 tim
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 3 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
53m 11s
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d 4 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.