90 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
1d 21 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
5d
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
7d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
De Vez parfymflakong, 1900-talets början.
6d
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 21 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1 tim 28m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d 22 tim
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 1 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
1d
Bordslampa, Funkis, 1930-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 21 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 22 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK