129 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
15 tim 44m
Inga Hellman, objekt, 2 st.
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 13 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 18 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 16 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 15 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 14 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 14 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 15 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK