65 föremål
Mässingsgryta.
2d 21 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 21 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Fåglavik, 1900-talets mitt.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
23 tim 30m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 20 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 23 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 20 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
5d
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK