98 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
7d
Vägglampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
23 tim 23m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
4d
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
7d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
4d 2 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
6d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
23 tim 39m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resegarderob/ klädskydd.
6d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3d
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
2d 3 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
5d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
5d 22 tim
2 700 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 23 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK