118 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2 tim 53m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
3d 4 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
5d 4 tim
Mulberry, väska, "Annie".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
3d 5 tim
Arne Jones, "Ros".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 6 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
3 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 3 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d 3 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK