60 föremål
Mässingsgryta.
2d 22 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
41m 55s
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Scandinavian Modern, golvlampa, 1940-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 21 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
13m 55s
Lampbord, 1900-talets början.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
6d
2 357 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
1 tim 11m
Chanel, väska, 2010-2011.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK