131 föremål
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
2d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
1d 2 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 23 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
5d
300 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 4 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
3d 2 tim
Mulberry, väska, "Annie".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 1 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
2d 1 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
4d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, 3 st, 1900-talets mitt.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 23 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK