146 föremål
Bordspendyl, 1800-talets slut.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
5d 17 tim
Mulberry, väska, vintage.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 16 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 21 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
18 tim 43m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
18 tim 5m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
17 tim 33m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
17 tim 5m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
17 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK