Kan inte nå servern
 
90 föremål
Skrivbord, 1800-tal.
3d 13 tim
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
6d 16 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 17 tim
Bordslampa.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-tal.
13 tim 58m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, vintage.
16 tim
Mulberry, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
17 tim 54m
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
14 tim 14m
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
4d 17 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
4d 14 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
3d 13 tim
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.