Kan inte nå servern
 
64 föremål
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
2d 15 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gucci, väska, "GG Marmont".
5d 14 tim
Gucci, väska, "GG Marmont".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 14 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 16 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 14 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 13 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 14 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 13 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
2d 14 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
16 tim 53m
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.