327 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 4 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
1d 20 tim
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 tim 32m
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2 tim 48m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas Kina 1900-talets början porslin.
23 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
6d 23 tim
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
23 tim 32m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
5d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 3 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
5d 23 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, brosch, sent 1900-tal.
4d
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2 tim 32m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampa 1900-talets mitt.
3d
Vägglampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skål silver 1900-tal.
3d
Skål silver 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
34m 18s
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK