307 föremål
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
5d 8 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
5d 8 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
2d 4 tim
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5 tim 43m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
2d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK