Kan inte nå servern
 
64 föremål
Pall, 1900-tal.
5 tim 45m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
7d 7 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
4d
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
3d 3 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
3d 3 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
2d 2 tim
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.