56 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
9 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 3 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 3 tim
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 4 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK