Kan inte nå servern
 
43 föremål
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
6d 8 tim
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 10 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d 6 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.