125 föremål
Arne Jones,  "Ros".
2d 19 tim
Arne Jones, "Ros".
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
2d 18 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
21 tim 14m
Tabar, Indien, 1800-tal,
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 17 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 16 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
3d 17 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 19 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
17 tim 40m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 17 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK