Kan inte nå servern
 
118 föremål
Arne Jones,  "Ros".
3d 9 tim
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Inga Hellman, objekt, 2 st.
3d 7 tim
Inga Hellman, objekt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
1d 10 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 10 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 7 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
6 tim 44m
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 9 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 7 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d 6 tim
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
7 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
1d 7 tim
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.