Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
13 föremål
Okänd konstnär, Läsande man.
1d 23 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
3d
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
5d 20 tim
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
2d 23 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
23 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.