116 föremål
Golvlampa, 1960-tal.
3d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 23 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK