13 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
20 tim 1m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK