19 föremål
Barskåp, 1900-talets mitt.
7d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 23 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
22 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 22 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 19 tim
Spegel, omkring 1900.
1 858 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK