Kan inte nå servern
 
62 föremål
Mette Petri, "Pink vase".
1d 12 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Lars Hellsten, vas.
6d 5 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 13 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 10 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 13 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
9 tim 16m
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.