1132
380048

COLLIER, doserade orientaliska pärlor, 7.4-3 mm, lås navettslipad diamant samt åttkantslipade diamanter, tot ca 0.70 ct.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
105 000 SEK

Lås platina. Säkerhetskedja. Franska stämplar. L 43 cm.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.