47
81879

Johan Axel Gustav, "J.A.G." Acke

(Sweden, 1859-1924)
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Hammer price
10 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
(Sweden, 1859-1924)

"Villa del Mar"

Signerad Acke och daterad 1912 med dedikation "Till Maju". Duk 50 x 70 cm.