506
75623
Lena Cronqvist
(Born 1938)

Blommande klippor

Signerad Lena Cronqvist och daterad -68. Duk 34 x 36 cm.

Droit de suite: Yes
Estimate:

15 000 - 20 000 SEK

1 459 - 1 946 EUR

Hammer price:
35 000 SEK