128
78385

Bengt Nordenberg

(Sweden, 1822-1902)
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Hammer price
19 000 SEK
Bengt Nordenberg
(Sweden, 1822-1902)

Rastande sällskap

Signerad B. Nordenberg och daterad 1859. Duk 55,5 x 47,5 cm.

 Hide
 Show more

Contemporary Art & Design 654

306. Marie-Louise Ekman, Untitled.
20 000 - 25 000 SEK
Bid History
19 000

Your Bid
18 000

Your Bid
17 000

Your Bid
Current bid:
19 000 SEK