135
82141

Alfred Wahlberg

(Sweden, 1834-1906)
50 000 - 70 000 SEK
4 410 - 6 180 EUR
4 600 - 6 450 USD
Hammer price
Unsold
Alfred Wahlberg
(Sweden, 1834-1906)

Elegant sällskap i romantiskt parklandskap

Signerad Alfr. Wahlberg och daterad Df. -85. Duk 66,5 x 90,5 cm.