136
73711

Edvard Bergh

(Sweden, 1828-1880)
40 000 - 60 000 SEK
3 530 - 5 300 EUR
3 680 - 5 530 USD
Hammer price
66 000 SEK
Edvard Bergh
(Sweden, 1828-1880)

Sommarlandskap med kor

Signerad E. Bergh och daterad 1878. Duk 84 x 128 cm.