36
88925

Robert Lundberg

(Sweden, 1861-1903)
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Hammer price
21 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Robert Lundberg
(Sweden, 1861-1903)

Landskapsmotiv från Roslagen

Signerad Rob. Lundberg och daterad Roslagen -86. Duk 92,5 x 106,5 cm.