36
88925
Robert Lundberg
(1861-1903)

Landskapsmotiv från Roslagen

Signerad Rob. Lundberg och daterad Roslagen -86. Duk 92,5 x 106,5 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

30 000 - 40 000 SEK

2 857 - 3 810 EUR

Hammer price:
21 000 SEK
Contact specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist Classic Art 19th/20th Century
+46 (0)8 614 08 05