396C
95757

Per Wickenberg

(Sweden, 1812-1846)
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
Unsold
For condition report contact specialist
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist Art and Old master paintings
+46 (0)739 400 801
Per Wickenberg
(Sweden, 1812-1846)

Interiör med sovande flicka och hund

Signerad Wickenberg och daterad 1840. Blyerts 8,5 x 13 cm.