554
81759

RAGUSKEDAR, ett par, av Gustaf Georg Rehnberg, Norrköping 1809.

6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Hammer price
6 500 SEK
Bidding requires special pre approval.

Svensk dubberäfflad modell. Stämplat ägarmonogram.

Slitage.