90509
Per Gummeson
(1858-1928)

Flodlandskap

Signerad P. Gummeson och daterad -89. Duk 22 x 36 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

20 000 - 25 000 SEK

1 905 - 2 381 EUR

Hammer price:
Unsold
Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97