71
80229
Anna Palm de Rosa
(1859-1924)

Stockholms ström med Katarina kyrka i bakgrunden

Signerad Anna Palm de Rosa. Stockholm. Akvarell 44 x 74 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

40 000 - 50 000 SEK

3 810 - 4 762 EUR

Hammer price:
Unsold
Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97