70
84897
Anna Gardell-Ericson
(1853-1939)

Motiv från Lysekil

Signerad Anna Gardell Ericson, Lysekil. Akvarell med täckvitt 26,5 x 38 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

25 000 - 30 000 SEK

2 381 - 2 857 EUR

Hammer price:
Unsold
Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97