78
77193
Johan Ericson
(1849-1925)

Västkustvy

Signerad Joh. Ericson och daterad 1893. Pannå 55 x 45,5 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

30 000 - 35 000 SEK

2 857 - 3 333 EUR

Hammer price:
Unsold
Related content

Motivet troligen från Marstrand.

Contact specialist
Malin Sveholm
Malin Sveholm
Auction program manager, Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 97